Hledat
Menu

Jak hodnotí naše produkty zákazníci?

Znáte to. Drtivá většina referencí, které najdete na webu, jsou výmysly firem.

My vám dáváme naše slovo, že všechna hodnocení na ZAKAPRO, která si níže přečtete, jsou pravdivá a od reálných zákazníků. Přečtěte si, co o našich produktech říkají zákazníci z České republiky a ze Slovenska.

Jiřina, 65 let Hodnocení produktu KLOUBUS
Dobrý den, hledala jsem preparát na klouby, který by mi nedělal "těžký žaludek" a našla jsem KLOUBUS. Užívám ho druhý měsíc a mohu potvrdit, že fakt pomáhá. Je to lehce rozpustný a přitom velmi lahodný nápoj s opravdu výbornými účinky. Díky, díky.
Marcel, 30 let Hodnocení produktu PRIMULUS
PRIMULUS již beru několik měsíců a jsem přesvědčený, že mě pomáhá. Cítím se lépe, jsem aktivnější, mám větší chuť do života a lépe zvládám stres. PRIMULUS mě pomáhá i při sportovním výkonu (3x týdně posilovna, 2x týdně kardio). Cítím se prostě skvěle a PRIMULUS mohu jen vřele doporučit. Také chválím pro zákaznický přístup Týmu PRIMULUS. Jen tak dál!
Pavel Adámek Hodnocení produktu PRIMULUS
Osobně jsem při užívání produktu PRIMULUS pocítil daleko menší únavu a rozhodně se zlepšila i kvalita mého spánku. Pro hormonální optimalizaci skvělý produkt.
Ilona, 50 let Hodnocení produktu FEMINUS
FEMINUS užívám již rok. Vybrala jsem si ho, protože je to čistě přírodní český preparát. Jsem s ním naprosto spokojená. Potíže spojené s menopauzou vymizely, cítím se skvěle. Všem ženám určitě FEMINUS doporučuji.
Jana, 31 let Hodnocení produktu NICELIS
Beru pravidelně a jsem moc spokojená. Poté, co jsem si provedla průzkum složení u všech známějších doplňků stravy na vlasy a nehty, Nicelis byl jasná volba. Po třech týdnech užívání výrazné zlepšení nehtů. Po měsíci se začaly zlepšovat i vlasy. Překvapilo mě, že je rozdíl nejen ve vypadávání, ale přestávají se třepit i konečky, což je super.
Nahoru